Nuppi Anti-reflux

kuni 12 kuu vanustele lastele

VITAMIINIDE JA MINERAALIDEGA KUIVAD KOHALDATUD KASVATUSPIIMAVALEM

Toote kood: 4743150001102

Pakett: Papist pakk 350 g

Pakkide arv karbis: 24

Pakkide arv euroalusel: 1224

Telli hulgi ühelt aluselt

Nuppi Anti-Reflux on pulbriline kohandatud piimasegu, mis on mõeldud imikutele, kes sageli sülitavad. Sülitades kaotab lapse keha osa toitumisest ja tavaliselt on raske kindlaks teha, milline osa. Sellest lähtuvalt on raske arvutada, kui palju olulisi aineid laps ei saanud ja kuidas seda kaotust korvata. Vanematel on oht oma last ala- või ületoitmiseks. Lisaks tekitab liigse söötmise vajadus lisakulusid.

Nende probleemide lahendamiseks oleme välja töötanud Nuppi Anti-Refluxi. Meie eksperdid on uurinud regurgitatsiooni põhjuseid ja mehhanisme ning välja töötanud ainulaadse retsepti. Nuppi AR segu sisaldab jaanikauna kummi. See on looduslikku päritolu paksendaja, inimorganismile täiesti ohutu. Seda kasutatakse sageli toiduainetööstuses. Jaanikaunakumm muudab segu paksemaks, vähendades regurgitatsiooni sagedust ja intensiivsust. Samal ajal ei halvene segu maitse ja toiteomadused.

Nuppi AR on mõeldud lastele vanuses 0-12 kuud. Seda võib anda lapsele alates esimesest elupäevast. See sisaldab kõike, mis on vajalik beebi optimaalseks arenguks. Kiire kasv ja kaalutõus, kaitse haiguste eest ja immuunsuse kujunemine, füüsiline aktiivsus, aju areng – see ja palju muud oli segu loojate fookuses. Eelkõige sisaldab Nuppi AR kõiki vajalikke vitamiine ja mineraalaineid, aga ka:

a) prebiootikumid (galaktooligosahhariidid ja fruktooligosahhariidid) – aitavad kiiresti moodustada soolestikus kasulikku mikrofloorat. See on vajalik mugavaks seedimiseks;

b) Nukleotiidid on ehitusplokid, mis moodustavad DNA ja RNA. Imikud kasvavad väga kiiresti. See tähendab, et nad moodustavad palju uusi rakke, millest igaüks vajab DNA-d ja RNA-d. Kui organismis on nukleotiidide puudus, kasvab laps aeglasemalt, kui loodus määrab. Mida kiiremini RNA moodustub, seda kiiremini valmivad uued valgud ja kasvavad uued rakud.

Kõik ained on lapse organismis kõige kergemini omastataval kujul.

Segu on pakendatud 350 g pakkidesse Neile, kes soovivad osta hulgi imikute piimasegusid, pakume pakendeid 24 pakki ja euroaluseid 1224 pakki.

Jaanikaunakummi, prebiootikumid, nukleotiidid, DHA

Tähelepanu! Toote koostis võib iga riigi lõikes erineda sõltuvalt imikutoidu standardite nõuetest. Enne tellimist tutvu kindlasti toote koostise võimaliku spetsifikatsiooniga oma riigi kohta. Enne toote kasutamist lugege hoolikalt koostist, samuti pakendil märgitud valmistamis- ja ladustamisjuhiseid.

ISO-9001:2015 kvaliteedijuhtimise kontroll. Kvaliteedi- ja ohutusanalüüs – Ohuanalüüsi ja kriitiliste kontrollpunktide süsteem. Valmistatud Eestis. HALAL sertifikaat.

SOOVITATAV