Оптовым клиентам

Solbritti tehas tarnib oma toodangut hulgimüügiga kõikjale maailmas. Kui soovite osta imiku piimasegu hulgi, võtke meiega ühendust ja meie logistikud töötavad välja kõige lihtsama kohaletoimetamise viisi.

Saadame oma tooteid mis tahes transpordivahendiga, kasutame õhu- ja meretransporti. Kui Teil on konkreetseid soove tarneviisi ja -aja osas, siis arvestame nendega.

Töötame ilma vahendajateta! Nii on teil alati värske info meie toodete koguse ja valiku, parimate hindade ja teile oluliste lisateenuste kohta. Seega saame spetsiaalselt teie jaoks toota tooteid “private label" all. Koostame retsepti, mis võtab arvesse kõiki meie arenguid, kõike parimat, mida suudame pakkuda, ja samal ajal vastab teie nõudmistele. Kui vajate brändingut “sina jaoks", aitame ka selles.

Solbritti tehasel on rahvusvahelised kvaliteedisertifikaadid, mis võimaldavad müüa meie tooteid igas maailma riigis. Meie ettevõte on sertifitseeritud vastavalt HACCP, ISO 9001:2015, GMP, HALAL standarditele. Mitmeastmeline kvaliteedikontroll algab tooraine valikust. Kasutame ainult Euroopa Liidu standardite järgi sertifitseeritud farmide piima.

Mäletame, kui oluline on hulgiostjate jaoks toote säilivusaeg. Seetõttu on tarnetel alati ainult kõige värskemad tooted. Seega saab seda teie ladudes pikka aega säilitada. Tarned ise teostatakse alati esimesel võimalusel.

Meie toodetavate segude disain on võrreldav konkurentide toodete disainiga, see toode paistab riiulitel silma. Pakend on valmistatud selliselt, et segusid oleks lihtne säilitada. Lisaks suurendab segude säilivusaega spetsiaalne hapnikuvaba pakkesüsteem. Kohaletoimetamine toimub suurtes pakendites ja euroalustes, mis võimaldab kiiresti kokku panna igas suuruses partii.