Sertifikaadid

Meie tehas püüab muuta oma tooteid mitte ainult mugavaks kasutada. Esiteks oleme mures selle kasulikkuse ja ohutuse pärast. Seetõttu pöörame suurt tähelepanu oma toodete ja tootmisprotsessi sertifitseerimisele. See ei võimalda meil mitte ainult müüa toodetud segusid kogu maailmas. Samuti kinnitavad erinevad sertifikaadid, et meie tooted on erinevate kriteeriumide kohaselt ohutud. Oleme selle üle uhked – ja peame oma uhkust igati ära teenituks. Lõppude lõpuks on meie segud mõeldud väga väikestele lastele, mis tähendab, et nende kvaliteet peab olema äärmiselt kõrge.

Oleme uhked, et meie ettevõte on sertifitseeritud vastavalt HACCP, ISO 9001:2015, GMP, HALAL standarditele. Ükskõik millises piirkonnas te elate, peetakse meie tooteid lastele sobivaks ja kvaliteetseks. Kohalikud standardid ega religioossed keelud ei takista Solbritti tehase segude levitamist.

Meie tehase tootmisliinid vastavad EL regulatsioonidele. Kvaliteedijuhtimissüsteem on DNV poolt sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2015 standarditele. Ja isegi piim, mida tootmiseks kasutame, tuleb ainult sertifitseeritud farmidest. Seega on meil kvaliteedisertifikaadid pea igas tootmisetapis.

Vastavalt rahvusvahelistele standarditele teostame mitmeastmelist kvaliteedikontrolli. Selleks on meil oma laborid ja kõrgelt professionaalsed spetsialistid. Seetõttu sai meie tehas hõlpsasti rahvusvahelised kvaliteedisertifikaadid. Solbritti tooted vastavad Eesti, Euroopa Liidu ja Araabia maade kvaliteedinõuetele.

Lisaks sellele ei saasta meie tootmine keskkonda. Kasutame ainult “rohelist energiat" ning pöörame suurt tähelepanu tootmise enda keskkonnasõbralikkusele.