Nuppi Family 2

Alates 6 kuust kuni 12 kuuni

KOHANDATUD PULBRILINE LISATOIT LASTELE

Toote kood: 4743150004165

Pakett: Papist pakk 300 g

Pakkide arv karbis: 24

Pakkide arv euroalusel: 1224

Telli hulgi ühelt aluselt

See segu on mõeldud 6-12 kuu vanustele imikutele. See on lapse teine eluetapp, nii et nimi sisaldab numbrit 2. Kuiv kohandatud piimasegu sisaldab kõiki vajalikke aineid, rikastatud vitamiinide ja mikroelementidega. Oluline on koostisainete kontsentratsioon. See on läbi mõeldud, et ained üksteist mõjutaksid ja paremini imenduksid. Pole üllatav, et ideaalne kontsentratsioon sarnaneb rinnapiima koostisega.

Näiteks Nuppi Family 2 vadakuvalkude ja kaseiini suhe on 50:50. Just selle suhte rinnapiimas toodab ema lapse elu teisel poolel. See on tõesti parim sisu, kõige tasakaalustatum.

Vitamiinide ja mineraalainete normid on mõeldud imikutele vanuses 6-12 kuud. Arvesse võetakse ka seda, et selles vanuses lapsed kasvavad kiiresti, nende ainevahetus on väga intensiivne. Lisaks kõnnivad lapsed selles vanuses palju, puutuvad kokku keskkonna mikroobidega. Seega peavad nad immuunsust aktiivselt arendama.

Lisaks loomsetele rasvadele (mida leidub piimas) sisaldab segu taimseid rasvu. Seda tehakse selleks, et lapse keha saaks kõikvõimalikke rasvhappeid.

Vitamiinid ja mineraalid

Tähelepanu! Toote koostis võib iga riigi lõikes erineda sõltuvalt imikutoidu standardite nõuetest. Enne tellimist tutvu kindlasti toote koostise võimaliku spetsifikatsiooniga oma riigi kohta. Enne toote kasutamist lugege hoolikalt koostist, samuti pakendil märgitud valmistamis- ja ladustamisjuhiseid.

ISO-9001:2015 kvaliteedijuhtimise kontroll. Kvaliteedi- ja ohutusanalüüs – Ohuanalüüsi ja kriitiliste kontrollpunktide süsteem. Valmistatud Eestis. HALAL sertifikaat.

SOOVITATAV