Tootmine

Solbritti tehase tootmisliinid on varustatud kõige kaasaegsema Euroopa seadmetega. Kaasaegsed tehnoloogiad aitavad säilitada kõiki toitaineid, vitamiine ja mikroelemente sellisel kujul, nagu neid on lapse organismil kõige lihtsam omastada. Iga päev töötleb taim 300-400 tonni värsket piima.

Meie toodangu põhikomponendid on kogemused ja kaasaegsed tehnoloogiad. Oleme eksisteerinud alates 1939. aastast ja meil on oma traditsioonid. Ja samal ajal kasutame uusimaid seadmeid ja kõrgtehnoloogiaid – sest need annavad meile rohkem võimalusi oma tooteid kasulikuks ja ohutuks muuta. Toodame väikelastele mõeldud toitu, mis tähendab, et kvaliteet on meie jaoks esikohal.

Tootmine on maksimaalselt arvutistatud ja automatiseeritud. See aitab saavutada kvaliteedikontrollis maksimaalseid tulemusi ja kõige täpsemat retsepti järgimist.

Ökoloogilises mõttes on meie tootmine täiesti ohutu. Alustame sellest, et asume Eestis, Euroopa Liidu ühes keskkonnasõbralikumas riigis. Pool Eesti territooriumist on metsadega hõivatud. Rapla linn, kus asub meie tehas, on ümbritsetud heinamaa ja metsaga. Siin on väga roheline ja saastavat tootmist pole. Ümberringi on talud, sest Rapla asub piimatööstuse keskuses. Seetõttu on piim, mida kasutame, kõige värskem, see tuuakse ümberkaudsetest farmidest.

Ka meie taim ei reosta loodust. Kasutame ainult taastuvatest allikatest (hüdroelekter, tuuleenergia, päike) saadavat “rohelist energiat". Meie seadmed vastavad Euroopa Liidu standarditele ja keskkonnamõjude osas.

Meie töökojad on laitmatult puhtad. Sanitaarkontroll on mitmeastmelise kvaliteedikontrolli orgaaniline osa. Lisaks tootmisruumidele on meil oma labor, kus tooteid testitakse kõige põhjalikumalt. Iga tootepartii läbib kontrolli kolm etappi:

1. etapp – piima valik. Iga partii läbib kvaliteedikontrolli meie spetsialistide poolt ja tööle võetakse ainult need, mis vastavad meie kõrgetele nõuetele.

2. etapp – tooraine tootmine kõrgtehnoloogiliste seadmete abil. Samuti kontrollitakse tooraine kvaliteeti.

3. etapp – valmistoote laborikvaliteedi kontroll enne pakendamist.
Meie tooted on valmistatud nii, et need vastaksid kõigile Maailma Terviseorganisatsiooni nõuetele. See on täiendav kvaliteeditagatis.