Nuppi EMA

Rasedate ja imetavate emade toitmiseks

VITAMIINIDE JA MINERAALIDEGA RIKASTATUD KUIVPIIMA PÕHINE SEGU LISATOITUMISEKS RASEDATELE JA IMETAVATELE NAISELE.

Toote kood: 4743150000495

Pakett: Papist pakk 400 g

Pakkide arv karbis: 24

Pakkide arv euroalusel: 1224

Telli hulgi ühelt aluselt

Nuppi EMA on toode emale. Toodame imikutoidu segusid, kuid beebi tervis sõltub eelkõige ema tervisest. Seetõttu oleme välja töötanud toote rasedatele ja imetavatele naistele. Nuppi EMA on piimapulber, mida tuleks tarbida põhitoidu lisandina. See sisaldab vitamiine, mineraale ja muid aineid, mis toetavad ema keha raskel raseduse ja imetamise ajal.

Tavalistel aegadel hoolitseme selle eest, et meie organism saaks kõik vajaliku, võtame kasulikke toidulisandeid, vitamiine. Raseduse ja imetamise ajal peab ema osa toidust saadavatest ainetest lapsele andma. Seega peab ta toidust saama rohkem kui tavaliselt. Sellele aitab Nuppi EMA.

Nuppi EMA segu on mõeldud igapäevaseks võtmiseks. Üks portsjon segu päevas – ja ema saab kõik vajalikud vitamiinid, mineraalid, stabiliseerib soolestiku mikrofloorat. Segu koostis sisaldab eelkõige:

a) probiootikumid – bifidobakterid. Kui prebiootikumid soosivad oma mikrofloora loomist, siis probiootikumid pakuvad juba valmis mikrofloorat. Seega toimub lapse seedimine optimaalselt esimestest elupäevadest alates. Ei tule perioodi, mil mikrofloorast ei piisa;

b) oomega-3 on asendamatud rasvhapped, mida saab ainult toiduga. Kui neist ei piisa, ei kannata ainult ema keha. Need rasvhapped on vajalikud lapse aju ja nägemisorganite moodustamiseks;

c) foolhape – see on kriitilise tähtsusega ka beebi närvisüsteemi arenguks. Piisav foolhape vähendab oluliselt neuraaltoru defektide riski. Selle aine puudumine on aga äärmiselt levinud, mistõttu on oluline jälgida selle sisaldust toidus.

Segu on pakendatud 400 g pakkidesse Neile, kes soovivad osta hulgi imikute piimasegusid, pakume pakendeid 24 pakki ja euroaluseid 1224 pakki.

Vitamiinid ja mineraalid.

Tähelepanu! Toote koostis võib iga riigi lõikes erineda sõltuvalt imikutoidu standardite nõuetest. Enne tellimist tutvu kindlasti toote koostise võimaliku spetsifikatsiooniga oma riigi kohta. Enne toote kasutamist lugege hoolikalt koostist, samuti pakendil märgitud valmistamis- ja ladustamisjuhiseid.

ISO-9001:2015 kvaliteedijuhtimise kontroll. Kvaliteedi- ja ohutusanalüüs – Ohuanalüüsi ja kriitiliste kontrollpunktide süsteem. Valmistatud Eestis. HALAL sertifikaat.

SOOVITATAV