Nuppi Gold 1

Sünnist kuni 6 kuuni

SEE PIIMAVALM ON MÕELDUD TERVETE LASTE TOITMISEKS, KUI RINNAGA TOITMINE ON VÕIMATU.

Toote kood: 4743150004189

Pakett: картонная пачка 300 g

Papist pakk: 24

Pakkide arv euroalusel: 1224

Telli hulgi ühelt aluselt

Nuppi Gold on imiku piimasegude sari, mis on valmistatud täiustatud piimaseguga. Need sisaldavad koostisosi, mis tagavad lapse optimaalse arengu. Ja loomulikult on need valmistatud piima baasil, sest see on ideaalne toode lapsele.

Nuppi Gold 1 on kohandatud kuivpiimasegu imikutele vanuses 0 kuni 6 kuud. Seda võib anda lapsele alates esimesest elupäevast. Segu on rikastatud vitamiinide ja mikroelementidega. Vadakuvalkude ja kaseiini suhe Nuppi Gold 1 segus on 60:40. Just selline suhe on rinnapiimas, mida ema toodab lapse esimestel elukuudel. See on tõesti parim sisu, kõige tasakaalustatum.

Vitamiinide ja mineraalainete normid on mõeldud imikutele vanuses 0-6 kuud. Arvesse võetakse ka seda, et selles vanuses lapsed kasvavad kiiresti, nende ainevahetus on väga intensiivne.

Segu sisaldab ka:

a) luteiin – aine, mis on vajalik lapse nägemise õigeks kujunemiseks. Kui sellest ei piisa, jääb beebi pimedaks meile harjumuspärasest valgusest. Seetõttu on luteiini sisaldus imikutoidus väga oluline.

b) prebiootikumid (galaktooligosahhariidid ja fruktooligosahhariidid) – aitavad kiiresti moodustada soolestikus kasulikku mikrofloorat. See on vajalik mugavaks seedimiseks;

c) probiootikumid – bifidobakterid. Kui prebiootikumid soosivad oma mikrofloora loomist, siis probiootikumid pakuvad juba valmis mikrofloorat. Seega toimub lapse seedimine optimaalselt esimestest elupäevadest alates. Ei tule perioodi, mil mikrofloorast ei piisa;

d) Nukleotiidid on ehitusplokid, mis moodustavad DNA ja RNA. Imikud kasvavad väga kiiresti. See tähendab, et nad moodustavad palju uusi rakke, millest igaüks vajab DNA-d ja RNA-d. Kui organismis on nukleotiidide puudus, kasvab laps aeglasemalt, kui loodus määrab. Mida kiiremini RNA moodustub, seda kiiremini valmivad uued valgud ja kasvavad uued rakud.

e) oomega-3, oomega-6 on organismile olulised ja kasulikud rasvhapped. Nuppi Goldi oluline omadus on see, et me ei kasuta kalaõli, nagu enamik tootjaid teeb, vaid kalaõli. Kalaõli valmistatakse kala maksast, sest see on lihtsam: maks on keha ainete ladu. Kuid kalaõlis on ka palju “üleliigseid", näiteks ballastrasvaineid. Kalaõli on valmistatud kalalihast ja ei sisalda midagi ekstra. Seetõttu on see lastele kasulikum.

Segu on pakendatud 350 g pakkidesse Neile, kes soovivad osta hulgi imikute piimasegusid, pakume pakendeid 24 pakki ja euroaluseid 1224 pakki.

Polüküllastumata rasvhapped DHA ja ARA, prebiootikumid, probiootikumid nukleotiidid, foolhape, jood, raud ja tauriin, luteiin

Tähelepanu! Toote koostis võib iga riigi lõikes erineda sõltuvalt imikutoidu standardite nõuetest. Enne tellimist tutvu kindlasti toote koostise võimaliku spetsifikatsiooniga oma riigi kohta. Enne toote kasutamist lugege hoolikalt koostist, samuti pakendil märgitud valmistamis- ja ladustamisjuhiseid.

ISO-9001:2015 kvaliteedijuhtimise kontroll. Kvaliteedi- ja ohutusanalüüs – Ohuanalüüsi ja kriitiliste kontrollpunktide süsteem. Valmistatud Eestis. HALAL sertifikaat.

SOOVITATAV