Nuppi Family 1

sünnist kuni 6 kuuni

KUIVAD KOHALDATUD IMUKASEGU SÜNNIST 6 KUUNI

Toote kood: 4743150004158

Pakett: Papist pakk 300 g

Pakkide arv karbis: 24

Pakkide arv euroalusel: 1224

Telli hulgi ühelt aluselt

See segu on mõeldud imikutele alates nende esimesest elupäevast kuni 6 kuu vanuseni. Arv 1 tähendab lapse elutee esimest etappi. Kuivpiimasegu sisaldab kõiki vajalikke aineid, rikastatud vitamiinide ja mikroelementidega. Oluline on koostisainete kontsentratsioon. See on läbimõeldud nii, et ained üksteist mõjutaksid ja paremini imenduksid. Pole üllatav, et ideaalne kontsentratsioon on väga sarnane rinnapiima koostisele.

Näiteks Nuppi Family 1 on vadakuvalkude ja kaseiini suhe 60:40. Täpselt selline suhe on rinnapiimas, mida toodab ema lapse esimestel elukuudel. See on tõesti parim sisu, kõige tasakaalustatum.

Vitamiinide ja mineraalainete normid on mõeldud imikutele vanuses 0-6 kuud. Arvesse võetakse ka seda, et lapsed kasvavad selles vanuses kiiresti, nende ainevahetus on väga intensiivne.

Lisaks loomsetele rasvadele (mida leidub piimas) sisaldab segu ka taimseid rasvu. Seda tehakse nii, et lapse organism saaks kõikvõimalikke rasvhappeid.

Nuppi Family 1 pakub beebile tasakaalustatud toitumist. Tasakaalu eelised seisnevad lapse stabiilses kasvus, kaalutõusus. Lisaks kujuneb lapsel välja tugev immuunsus ja kõik ainevahetusprotsessid on optimaalsed.

Segu on pakendatud 350 g pakkidesse Neile, kes soovivad osta hulgi imikute piimasegusid, pakume pakendeid 24 pakki ja euroaluseid 1224 pakki.

Vitamiinid ja mineraalid

Tähelepanu! Toote koostis võib iga riigi lõikes erineda sõltuvalt imikutoidu standardite nõuetest. Enne tellimist tutvu kindlasti toote koostise võimaliku spetsifikatsiooniga oma riigi kohta. Enne toote kasutamist lugege hoolikalt koostist, samuti pakendil märgitud valmistamis- ja ladustamisjuhiseid.

ISO-9001:2015 kvaliteedijuhtimise kontroll. Kvaliteedi- ja ohutusanalüüs – Ohuanalüüsi ja kriitiliste kontrollpunktide süsteem. Valmistatud Eestis. HALAL sertifikaat.

SOOVITATAV