Nuppi Gold 3

Alates 12 kuust

VITAMIINIDE JA MINERAALIDEGA KUIVAD KOHANDATUD KASVATUSPIIMAVALEM. SISALDAB KÕIKI OLULISI TOITAINEID, MIDA TEIE BEEP PEALE IMETAMIST VAJAD

Toote kood: 4743150004102

Pakett: Papist pakk 300 g

Pakkide arv karbis: 24

Pakkide arv euroalusel: 1224

Telli hulgi ühelt aluselt

Nuppi Gold on imiku piimasegude sari, mis on valmistatud täiustatud piimaseguga. Need sisaldavad koostisosi, mis tagavad lapse optimaalse arengu. Ja loomulikult on need valmistatud piima baasil, sest see on ideaalne toode lapsele.

Nuppi Gold 3 on kohandatud kuivpiimasegu üle 12 kuu vanustele lastele. See on lapse kolmas eluetapp, nii et nimi sisaldab numbrit 3. Kuiv kohandatud piimasegu sisaldab kõiki vajalikke aineid, rikastatud vitamiinide ja mikroelementidega. Oluline on koostisainete kontsentratsioon. See on läbi mõeldud, et ained üksteist mõjutaksid ja paremini imenduksid. Pole üllatav, et ideaalne kontsentratsioon sarnaneb rinnapiima koostisega. Selles vanuses aga lapsele ainult piimast enam ei piisa. Seetõttu sisaldab Nuppi Gold 3 segu aineid, mis ei ole piimale iseloomulikud, kuid on vajalikud lapse arenguks.

Vitamiinide ja mineraalainete normid on mõeldud 12 kuu vanustele ja vanematele imikutele. Samuti võetakse arvesse, et selles vanuses lapsed liiguvad aktiivselt, eriti hakkavad nad kõndima. Nad peavad tugevdama luustikku, ennetama liikumisega seotud haigusi. Samuti on oluline hammaste õige areng. Seetõttu on Nuppi Gold 3 kõrge lehmapiimasisaldusega: see sisaldab palju kaltsiumi.

Nuppi Gold 3 segu paneb suurt rõhku maitsele. Lapsel on ju maitsemeeled juba üsna hästi välja arenenud ja eriti oluliseks muutub talle toidu meeldimine.

Segu sisaldab ka:

a) prebiootikumid (galaktooligosahhariidid ja fruktooligosahhariidid) – aitavad kiiresti moodustada soolestikus kasulikku mikrofloorat. See on vajalik mugavaks seedimiseks;

b) Nukleotiidid on ehitusplokid, mis moodustavad DNA ja RNA. Imikud kasvavad väga kiiresti. See tähendab, et nad moodustavad palju uusi rakke, millest igaüks vajab DNA-d ja RNA-d. Kui organismis on nukleotiidide puudus, kasvab laps aeglasemalt, kui loodus määrab. Mida kiiremini RNA moodustub, seda kiiremini valmivad uued valgud ja kasvavad uued rakud.

c) oomega-3, oomega-6 on organismile olulised ja kasulikud rasvhapped. Nuppi Goldi oluline omadus on see, et me ei kasuta kalaõli, nagu enamik tootjaid teeb, vaid kalaõli. Kalaõli valmistatakse kala maksast, sest see on lihtsam: maks on keha ainete ladu. Kuid kalaõlis on ka palju “üleliigseid", näiteks ballastrasvaineid. Kalaõli on valmistatud kalalihast ja ei sisalda midagi ekstra. Seetõttu on see lastele kasulikum.

Segu on pakendatud 350 g pakkidesse Neile, kes soovivad osta hulgi imikute piimasegusid, pakume pakendeid 24 pakki ja euroaluseid 1224 pakki.

Prebiootikumid (GOS ja FOS), nukleotiidid, pika ahelaga polüküllastumata rasvhapped Omega-3 ja Omega-6, (ARA/DHA)

Tähelepanu! Toote koostis võib iga riigi lõikes erineda sõltuvalt imikutoidu standardite nõuetest. Enne tellimist tutvu kindlasti toote koostise võimaliku spetsifikatsiooniga oma riigi kohta. Enne toote kasutamist lugege hoolikalt koostist, samuti pakendil märgitud valmistamis- ja ladustamisjuhiseid.

ISO-9001:2015 kvaliteedijuhtimise kontroll. Kvaliteedi- ja ohutusanalüüs – Ohuanalüüsi ja kriitiliste kontrollpunktide süsteem. Valmistatud Eestis. HALAL sertifikaat.

SOOVITATAV