Nuppi Lactose free

kuni 12 kuu vanustele lastele

SPETSIAALNE LAKTOOSITALUMATUSEGA LASTELE LOODUD

Toote kood: 4743150004059

Pakett: Papist pakk 350 g

Pakkide arv karbis: 24

Pakkide arv euroalusel: 1224

Telli hulgi ühelt aluselt

Ideaalne toit imikule on piim. Kuid kui lapsel on laktoositalumatus, pole ideaalne toitumine talle kättesaadav. Sel juhul aitab Nuppi Lactose Free imiku piimasegu. Kuiv kohandatud segu sisaldab kõiki vajalikke aineid, rikastatud vitamiinide ja mikroelementidega. Oluline on koostisainete kontsentratsioon. See on läbi mõeldud, et ained üksteist mõjutaksid ja paremini imenduksid. Pole üllatav, et ideaalne kontsentratsioon on väga sarnane rinnapiima koostisega – lihtsalt ilma laktoosita.

Segu on mõeldud lastele vanuses 0 kuni 12 kuud. Seda võib anda lapsele alates esimesest elupäevast. See sisaldab kõike, mis on vajalik beebi optimaalseks arenguks. Kiire kasv ja kaalutõus, kaitse haiguste eest ja immuunsuse kujunemine, füüsiline aktiivsus, aju areng – see ja palju muud oli segu loojate fookuses. Eelkõige sisaldab Nuppi L-Free:

a) vitamiinid, sealhulgas sellised lapse arengu jaoks olulised vitamiinid nagu foolhape ja tauriin;

b) mikroelemendid, mis on vajalikud beebi kudede ja elundite moodustamiseks ning nende nõuetekohaseks tööks;

c) Nukleotiidid on ehitusplokid, mis moodustavad DNA ja RNA. Imikud kasvavad väga kiiresti. See tähendab, et nad moodustavad palju uusi rakke, millest igaüks vajab DNA-d ja RNA-d. Kui organismis on nukleotiidide puudus, kasvab laps aeglasemalt, kui loodus määrab. Mida kiiremini RNA moodustub, seda kiiremini valmivad uued valgud ja kasvavad uued rakud.

d) oomega-3, oomega-6 on organismile olulised ja kasulikud rasvhapped. Nuppi Goldi oluline omadus on see, et me ei kasuta kalaõli, nagu enamik tootjaid teeb, vaid kalaõli. Kalaõli valmistatakse kala maksast, sest see on lihtsam: maks on keha ainete ladu. Kuid kalaõlis on ka palju “üleliigseid", näiteks ballastrasvaineid. Kalaõli on valmistatud kalalihast ja ei sisalda midagi ekstra. Seetõttu on see lastele kasulikum.

Kõik ained on lapse organismis kõige kergemini omastataval kujul.

Segu on pakendatud 350 g pakkidesse Neile, kes soovivad osta hulgi imikute piimasegusid, pakume pakendeid 24 pakki ja euroaluseid 1224 pakki.

Nukleotiidid, foolhape, jood, raud ja tauriin ARA/DHA

Tähelepanu! Toote koostis võib iga riigi lõikes erineda sõltuvalt imikutoidu standardite nõuetest. Enne tellimist tutvu kindlasti toote koostise võimaliku spetsifikatsiooniga oma riigi kohta. Enne toote kasutamist lugege hoolikalt koostist, samuti pakendil märgitud valmistamis- ja ladustamisjuhiseid.

ISO-9001:2015 kvaliteedijuhtimise kontroll. Kvaliteedi- ja ohutusanalüüs – Ohuanalüüsi ja kriitiliste kontrollpunktide süsteem. Valmistatud Eestis. HALAL sertifikaat.

SOOVITATAV