Nuppi Family 3

lastele alates 12 kuust

VITAMIINIDE JA MINERAALIDEGA KOHALDATUD KASVUPIIMA VALEM

Toote kood: 4743150004172

Pakett: Papist pakk 300 g

Purkide arv kastis: 24

Pakkide arv euroalusel: 1224

Telli hulgi ühelt aluselt

See segu on mõeldud üle 12 kuu vanustele imikutele. See on lapse kolmas eluetapp, nii et nimi sisaldab numbrit 3. Kuiv kohandatud piimasegu sisaldab kõiki vajalikke aineid, rikastatud vitamiinide ja mikroelementidega. Oluline on koostisainete kontsentratsioon. See on läbi mõeldud, et ained üksteist mõjutaksid ja paremini imenduksid. Pole üllatav, et ideaalne kontsentratsioon sarnaneb rinnapiima koostisega. Selles vanuses aga lapsele ainult piimast enam ei piisa. Seetõttu sisaldab Nuppi Family 3 aineid, mis ei ole piimale omased, kuid on vajalikud lapse arenguks.

Vitamiinide ja mineraalainete normid on mõeldud 12 kuu vanustele ja vanematele imikutele. Samuti võetakse arvesse, et selles vanuses lapsed liiguvad aktiivselt, eriti hakkavad nad kõndima. Nad peavad tugevdama luustikku, ennetama liikumisega seotud haigusi. Samuti on oluline hammaste õige areng. Seetõttu on Nuppi Family 3 lehmapiima sisaldus kõrge: selles on palju kaltsiumi.

Segus Nuppi Family 3 on maitsev tähtsus suur. Lapsel on ju maitsemeeled juba üsna hästi välja arenenud ja eriti oluliseks muutub talle toidu meeldimine.

Nuppi Family 3 pakub lapsele tasakaalustatud toitumist. Tasakaalu eelised seisnevad lapse stabiilses kasvus, kaalutõusus ja tema tegevuses hoidmises. Lisaks tekib lapsel tugev immuunsus ja kõik ainevahetusprotsessid on optimaalsed.

Segu on pakendatud 350 g pakkidesse Neile, kes soovivad osta hulgi imikute piimasegusid, pakume pakendeid 24 pakki ja euroaluseid 1224 pakki.

Vitamiinid ja mineraalid

Tähelepanu! Toote koostis võib iga riigi lõikes erineda sõltuvalt imikutoidu standardite nõuetest. Enne tellimist tutvu kindlasti toote koostise võimaliku spetsifikatsiooniga oma riigi kohta. Enne toote kasutamist lugege hoolikalt koostist, samuti pakendil märgitud valmistamis- ja ladustamisjuhiseid.

ISO-9001:2015 kvaliteedijuhtimise kontroll. Kvaliteedi- ja ohutusanalüüs – Ohuanalüüsi ja kriitiliste kontrollpunktide süsteem. Valmistatud Eestis. HALAL sertifikaat.

SOOVITATAV