Solbritt Pariisi näitusel

Novembris toimus Pariisis rahvusvaheline näitus SIAL Paris 2022, millel esitlesid saavutusi toiduainetööstuse ettevõtted üle maailma. Solbritti tehasel oli näitusel ka oma stend.

Meie jaoks oli sellel näitusel osalemine väga oluline. Seal olid ju esindatud nii tootjad üle maailma kui ka jaekettide ja teiste meie toodete ostmisest huvitatud ettevõtete esindajad. Meie tehas ja selle kaubamärk NUPPI huvitasid paljusid näitusekülastajaid. Stendil käisid külalised Colombiast, Araabia Ühendemiraatidest, Vietnamist, Liibüast, Alžeeriast. Nende hulgas oli nii meie koostööpartnereid kui ka neid, kellega loodame luua pikaajalisi ja viljakaid suhteid.

Meil oli väga hea meel, et meie imiku piimasegud äratasid Lääne-Aasia riikides suurt huvi. Loodame, et lähitulevikus suudame tarnete geograafiat oluliselt laiendada. Usume, et SIAL Paris 2022 näitus oli meie tehase jaoks väga edukas ja informatiivne. Me pole mitte ainult loonud uusi kaubandussuhteid ega tugevdanud olemasolevaid. Samuti õnnestus meil teada saada palju uut ja huvitavat tänapäevaste trendide kohta toiduainetööstuses. Meie töötajad, kes esindasid näitusel Solbritti tehast, veetsid aega kasu ja naudinguga.

Oleme tänulikud kõigile, kes meie boksi külastasid ja arutelus osalesid. Loodame, et edaspidi on meie osalemine rahvusvahelistel näitustel sama viljakas.