Imikutoidu hulgimüük

Imiku piimasegud on tooted, mille kvaliteet on kriitilise tähtsusega. Hoolimata asjaolust, et rinnaga toitmine on lastele optimaalne, on mõnikord olukordi, kus last ei saa rinnaga toita. Piima ei pruugi piisata või üldse mitte; lisaks võib lapsel olla laktoositalumatus. Sel juhul ei saa te ilma kohandatud segudeta hakkama.

Kahjuks pole juhtumid, kui täisväärtuslik rinnaga toitmine pole võimalik, nii harvad. Seetõttu on oluline, et imikutoitu müüakse kõikjal. Seda vajadust teadvustades otsivad poed, apteegid ja paljud teised ettevõtted võimalust osta imiku piimasegusid endale kõige soodsamatel tingimustel. Koostööleping Solbritti tehasega rahuldab kõik selliste ettevõtete vajadused.

Esiteks on Solbritti tehase tooted garanteeritud kõrge kvaliteediga. Nuppi imiku piimasegud on sertifitseeritud Euroopa Liidus ja paljudes maailma piirkondades, samuti on neil HALAL sertifikaat, mis võimaldab neid vabalt müüa moslemiriikides.

Järgmine Solbritti eelis on logistika. Kõiki transpordiliike kasutades sillutavad tehase logistikud lühima tee kõikjale maailmas. Toodete tarnimine on garanteeritud nii kiiresti kui võimalik, ostjale mugaval viisil. Oluline on ka toodete säilivusaeg: kiire tarnega saab ostja võimaluse hoida segusid ladudes võimalikult kaua.

Kolmas Solbritti eelis on disain. Esiteks on see mugav: pakid ja purgid on lihtsalt pakendatud, mugavalt hoiustavad ilma eritingimusi nõudmata. Teiseks on see särav, tänu millele on segud riiulitel nähtavad ja ostjale atraktiivsed.

Neljandaks oluliseks eeliseks on võimalus valmistada tooteid omamärgi all konkreetsele kliendile. Kui teil on vaja brändingut “endale” või isegi konkreetse unikaalse retsepti loomist, võttes arvesse piirkonna eripärasid, võtab Solbritt selle enda peale. Selle tulemusel ühendatakse hulgiostja vajadustega tehase enam kui 70-aastane kogemus, selle kaasaegne varustus ja ideed retseptide osas. Ja sünnib uus toode, kvaliteetne, sertifitseeritud (kuna tehasel endal ja selle tootmisprotsessidel on sertifikaadid) ja garanteeritud edukas. Lõppude lõpuks teab hulgiostja täpselt, mida ta saab müüa maksimaalse kasuga. Ja Solbritti tehas teab, kuidas muuta selline toode tervislikuks, ohutuks ja imikutoitude kõrgetele nõuetele vastavaks.