Väikelaste piimasegu kitsepiimaga

Solbritti imiku piimasegu Nuppi on mõeldud imikutele. Neid saab kasutada alates lapse esimesest elupäevast. Solbritti tehas teab aga väga hästi, et rinnapiima lapse parim toit on ema piim. Seetõttu on piimasegude koostis selline, et nende koostis oleks võimalikult lähedane rinnapiimale.
Eestis tegutseb Solbritti tehas. See riik on kuulus oma piimatööstuse poolest ning seal kasutatakse peamiselt lehmapiima. Seetõttu sisaldavad Nuppi piimasegud vastavalt retseptile täpselt seda. See ei ole aga ainuvõimalik variant.

Niisiis võib Solbritti tehas töötada ka kitsepiimaga. On teada, et mõned piirkonnad, kus kitsepiim on levinud, eelistavad seda koostisosa sisaldavat imikutoitu. Ja kuigi Solbritti tehase kaubamärgi Nuppi segudes on kinnitatud retsepti muutmine võimatu, toodetakse tehases pidevalt kitsepiimaga imikutoitu. Enamasti müüakse seda ostja kaubamärgi all – private label’i all.

Private label on mugav ja täiesti legaalne viis saada endale garanteeritud kvaliteediga toodete retsept. Bränding tehakse “kliendi jaoks”, kuid kvaliteet on kindlasti kõrgeim. Tootma hakkavad ju private label tooteid Solbritti tehase kõrgelt professionaalsed spetsialistid, kasutades Euroopa parimate tootjate kaasaegseid seadmeid, valitud sertifitseeritud toorainest.

Pärast tootmist saadetakse imiku piimasegud kohale ja tarnitakse võimalikult kiiresti, sest Solbritti tehase logistikud töötavad välja lühimad marsruudid ja vajadusel meelitavad kohale õhutranspordi või laevad. Nii saab klient oma tellimuse nii kiiresti kätte, et on lihtne ette kujutada, et ostetud segu on kliendi enda toodetud. Seega, isegi kui private label’i tellinud firma asub Eestist väga kaugel, pole see probleem. Imikutoit, mida ta saab, on kõige värskem.